14-12-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Stadskanaal 1 SDO 1 Splitting   20.00 19.00  
A1 VRIJ !!!            
Hoogkerk/Nic B3 Stadskanaal B1 Hoogkerk Hoogkerk 15.05 13.30 Cindy, Anouk, Gijs
Ritola C1 Stadskanaal C1 De Zwet  Zuidlaren 18.00 17.00 Marieke, Wouter, Bjorn
AVO E2 Stadskanaal E1 Kloosterveste Assen 9.00 8.00 Karen, Tristan
21-12-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
ALLE TEAMS VRIJ !!!            
             
28-12-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
ALLE TEAMS VRIJ !!!            
             
4-1-2020            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
ALLE TEAMS VRIJ !!!            
             
11-1-2020            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
S! VRIJ !!!            
Vitesse A1 Stadskanaal A1 Drenthehal Beilen 14.45 13.15 Christiaan, Matthijs, Carmen
Stadskanaal B1 Ritola B1 De Spont STADSKANAAL 16.00 15.15 Kees
Stadskanaal C1 Hoogkerk C1 De Spont STADSKANAAL 15.00 14.30 Jaap
Stadskanaal E1 Ritola E2 De Spont STADSKANAAL 14.00 13.30 Eric
18-1-2020            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Stadskanaal 1 Korwi 1 De Spont STADSKANAAL 17.15 16.15  
Stadskanaal A1 SCO A1 De Spont STADSKANAAL 16.00 15.15 Mark-Jan
B1 VRIJ !!!            
C1 VRIJ !!!            
DWA/Argo E1 Stadskanaal E1 Ripperdahal Winsum 13.50 12.15 Jaycen, Noa
             
             
             
             
25-1-2020            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
De Pein 1 Stadskanaal 1 Dunoard  Houtigehage 19.10 17.15 Jaap, Loes
Kios A1 Stadskanaal A1 Buddingehof Ruinerwold 16.30 14.45 Marieke, Aurelia, Nadine
Stadskanaal B1 Hoogkerk/Nic B3 De Spont STADSKANAAL 11.00 10.15 Kees
Stadskanaal C1 Thrianta C1 De Spont STADSKANAAL 10.00 9.30 Kim
Stadskanaal E1 Nic/Hoogkerk E3 De Spont STADSKANAAL 9.00 8.30 Romy
             
1-2-2020            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
DWA/Argo 1 Staskanaal 1 Ripperdahal Winsum 14.20 12.30 Christiaan, Aafke
A1 VRIJ !!!            
Stadskanaal B1 Korwi B1 De Spont STADSKANAAL 14.00 13.15 Henk
C1 VRIJ !!!            
Stadskanaal E1 Zunobiri E2 De Spont STADSKANAAL 13.00 12.30 Eric
8-2-2020            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Stadskanaal 1 Leeuwarden 1 Veenhorst Musselkanaal 18.50 17.50  
Stadskanaal A1 DOS 46 A3 Veenhorst  Musselkanaal 17.40 17.00 Kees
SDO B1 Stadskanaal B1 Sporthal Schoonoord Schoonoord 13.50 12.45 Niels, Alex, Meriam
SDO C1 Stadskanaal C1 Sporthal Schoonoord Schoonoord 15.00 14.00 Esmée, Ruben, Jonathan
E1 VRIJ !!!            
15-2-2020            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Stadskanaal 1 VRIJ !!!            
Stadskanaal A1 Lintjo A1 De Spont STADSKANAAL 18.50 18.00 Atte
Stadskanaal B1 EKC 2000 B1 De Spont STADSKANAAL 17.40 17.00  
Stadskanaal C1 Nic C1 De Spont STADSKANAAL 16.30 16.00 Loes
Stadskanaal E1 DWA/Argo E1 De Spont STADSKANAAL 15.30 15.00 Speler van A
             
             
22-2-2020            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
ALLE TEAMS VRIJ !!!            
             
29-2-2020            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Stadskanaal 1 Zunobri 1 Splitting  Nieuw Buinen 17.00 16.00  
De Hoeve/Forward A1 Stadskanaal A1 De Duker Noordwolde Fr. 13.00 11.15 Christiaan, Ylva, Marieke
AVO B3 Stadskanaal B1 Kloosterveste Assen 14.00 12.45 Cindy, Gijs, Jesse
Elko C1 Stadskanaal C1 De Brug Elim 14.15 13.00 Marieke, Bjorn, Milan
Roda 70 E1 Stadskanaal E1 Brede school Noord Delfzijl 10.15 9.00 Stijn, Hayden
             
7-3-2020            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SDO 1 Stadskanaal 1 Sporthal Schoonoord Schoonoord 17.15 15.45 Kim, Christiaan
A1 VRIJ !!!            
B1 VRIJ !!!            
Stadskanaal C1 Ritola C1 De Spont STADSKANAAL 15.00 14.30 Jaap
Stadskanaal E1 AVO E2 De Spont STADSKANAAL 14.00 13.30 Speler van A
             
14-3-2020            
Thuis team Uit team Accomodatie Plaats aanvang Vertrek/aanwezig Vervoer/scheidsrechter
Stadskanaal 1 VRIJ !!!            
Stadskanaal A1 Vitesse A1 De Spont STADSKANAAL 16.00 15.15  
Ritola B1 Stadskanaal B1 De Zwet Zuidlaren 16.40 15.30 Rachella, Anouk, Alex
Hoogkerk C1 Stadskanaal C1 Hoogkerk Hoogkerk 15.00 13.45 Jonathan, Mauro, Wouter
Ritola E2 Stadskanaal E1 De Zwet  Zuidlaren 14.30 13.30 Thirsa, Jaycen
             
21-3-2020            
Thuis team Uit team Accomodatie Plaats aanvang Vertrek/aanwezig Vervoer/scheidsrechter
Korwi 1 Stadskanaal 1 Stikkerlaan Winschoten 14.05 12:30 Mark-Jan, Romy
SCO A1 Stadskanaal A1 De Steense Wolvega 13.00 11.15 Matthijs, Aurelia, Carmen
B1 VRIJ !!!            
C1 VRIJ !!!            
E1 VRIJ !!!            
             
28-3-2020            
Thuis team Uit team Accomodatie Plaats aanvang Vertrek/aanwezig Vervoer/scheidsrechter
Stadskanaal 1 De Pein 1 De Spont STADSKANAAL 16.00 15.00  
Stadskanaal A1 Kios A1 De Spont STADSKANAAL 17.10 16.30 Henk
EKC 2000 B2 Stadskanaal B1 Bargeres Emmen 17.25 16.15 Gijs, Anouk, Niels
Thrianta C1 Stadskanaal C1 De Ring Activum Hoogeveen 14.00 12.30 Kim, Ruben, Esmée
Nic/Hoogkerk E3 Stadskanaal E1 Europapark Groningen 10.00 8.45 Tristan, Karen

© 2019 K.V. Stadskanaal'74