Wedstrijdschema veld 2018

 

23 april  (ingelast)          
Thuis Uit Accommodatie Plaats Aanvang aanwezig scheidsrechter
SKN A1 ROG A1 Pagedal Stadskanaal 19:00 18:15 Mark-Jan
28-4-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
DIO 1 SKN 1 Sportpark Oostenburg Oosterwolde (Fr.) 15.30 13.30 Henk, Jaap, Jeroen
Roda 1 SKN 2 Sportcomplex Delfzijl DELFZIJL 16.00 13.30 Cris, Marlotte, Ilja
12-5-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
NQL 1 SKN 1 De Vonder (Rinsumageast) Rinsumageast 15.30 13.00 Henk, Chris, Kees
SKN 2 DWA / 3 Sportcomplex Pagedal SKN 15.00    
ROG A1 SKN A1 Sportcomplex Noorddijk Groningen 11.00 9.45 Nadine, Aurelia, Marco
Korwi C1 SKN C1 Sportpark St. Vitusholt Winschoten 10.00 9.00 Irene, Rachella, Gijs
SKN D1 Nic D1 Sportcomplex Pagedal SKN 11.00 10.30 Eric
SKN F1 Roda F1 Sportcomplex Pagedal SKN 10.00 9.30 Loes
26-5-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
SKN 1 DTS 1 Sportcomplex Pagedal SKN 15.30 14.30  
SKN 2 WSS 4 Sportcomplex Pagedal SKN 17.00 16.00  
SKN A1 NKC A2 Sportcomplex Pagedal SKN 13.30 12.45 Kees
Elko C1 SKN C1 Sportpark Elim Elim 13.15 12.00 Anouk, Ivo, Meriam
SKN D1 WSS D1 Sportcomplex Pagedal SKN 11.30 11.00 Kim
SKN F1 WSS F1 Sportcomplex Pagedal SKN 12.30 12.00 Eric
2-6-2018            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Flamingo's 1 SKN 1 De Swadde Buitenpost 15.30 13.45 Henk, Mark-Jan, Jaap
DTS 3 SKN 2 Sportpark Woudlust Surhuizum 15.30 13.30 Cris, Herman, Marlotte
Nic/Hoogkerk A3 SKN A1 Sportpark De Wijert Groningen 12.00 10.45 Carmen, Ylva, Matthijs
EKC C2 SKN C1 Gem. Sportpark Emmen (Rietlanden) 11.00 9.45 Niels, Alex, Cindy
Hoogkerk D1 SKN D1 Sportpark Hoogkerk Hoogkerk 11.20 10.00 Mauro, Milan, Marit
Nic / Hoogkerk F2 SKN F1 Sportpark De Wijert Groningen 11.00 9.45 Bart, Mirthe

© 2018 K.V. Stadskanaal'74  Webmasters