Competitieschema voorjaar veld 2019
 
Sta je voor een wedstrijd op het schema om te rijden, maar je kunt niet? Zorg dan zelf voor vervanging!!!
 
20-4-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Stadskanaal A1 Vitesse A1 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 14.15 13.30 Kees
Stadkskanaal B1 HHV B2 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 13.00 12.30 Jaap
WSS C1 Stadskanaal C1 Sportpark Wageman Oude Pekela 11.00 10.00 Esmee, Bjorn, Milan
27-4-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
GEEN WEDSTRIJDEN            
4-5-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
GEEN WEDSTRIJDEN            
vrijdag 10-5-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
WSS E1 Stadskanaal E1 Sportpark Wageman Oude Pekela 17.30 16.30 Chiel, Bart, Noa
11-5-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Stadskanaal S1 Leeuwarden S1 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 15.30 14.30  
SDO A1 Stadskanaal A1 Sportpark Schoonoord Schoonoord 10.45 9.30 Ylva, Aurelia, Marco
SDO B1 Stadskanaal B1 Sportpark Schoonoord Schoonoord 12.05 10.45 Niels, Anouk, Gijs
Stadskanaal C1 DWA/Argo C2 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 10.00 9.30 Kim
Stadskanaal E1 AVO E3 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 10.00 9.30 Eric
18-5-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Stadskanaal S1 Zunobri S1 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 15.30 14.30  
EKC A1 Stadskanaal A1 Gemeentelijk Sportpark Emmen  13.25 12.15 Matthijs, Nadine, Carmen
EKC B2 Stadskanaal B1 Gemeentelijk Sportpark Emmen  11.20 10.00 Alex, Rachella, Meriam
Stadskanaal C1 ROG C1 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 14.00 13.30 Mark-Jan
Stadskanaal E1 Spes E1 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 13.00 12.30 Nienke
25-5-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
De Pein S1 Stadskanaal S1 Sportpark Douwe-Kamp Opeinde 15.30   Henk, Mark-Jan, Aafke
Stadskanaal A1 ECK A1 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 10.30 9.45 Henk
Stadskanaal B1 EKC B2 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 12.00 11.30 Atte
ROG C1 Stadskanaal C1 Sportpark Noorddijk Groningen 10.00 8.45 Marieke, Mauro, Wouter
Spes E1 Stadskanaal E1 Eexterveen, achter de school Eexterveen 11.00 10.00 Karen, Jaycen, Thirsa
1-6-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Stadskanaal 1 DES S1 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 15.30 14.30  
Vitesse A1 Stadskanaal A1 Op Dreef Beilen 16.00 14.45 Marieke, Ylva, Marco
HHV B2 Stadskanaal B1 Sportpark De Oosthoek Hollandscheveld 12.15 10.45 Cindy, Anouk, Niels 
Stadskanaal C1 WSS C1 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 9.30 9.00 Romy
maandag 3-6-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Stadskanaal E1 WSS E1 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 17.30 17.00 Loes
8-6-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
GEEN WEDSTRIJDEN            
15-6-2019            
Thuis team Uit team Accommodatie Plaats aanvang Vertrek/Aanwezig Vervoer/Scheidsrechter
Leonidas S1 Stadskanaal S1 Sportpark Spokedam Noordwolde, Fr. 15.30   Henk, Chris, Kees
Stadskanaal A1 SDO A1 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 12.00 11.15 Kees
Stadskanaal B1 SDO B2 Sportcomplex Pagedal STADSKANAAL 13.30 13.00 Atte
DWA/Argo C2 Stadskanaal C1 Sportveld Wierdaweg 14 B Winsum 11.05 9.30 Koen, Kim, Ruben
AVO E3 Stadskanaal E1 Sportpark Marsdijk Assen 10.00 8.45 Noa, Bart, Chiel

Sponsorgoals

© 2018 K.V. Stadskanaal'74  Webmasters